м.Тернопіль, вул. Тролейбусна, 5

Графік роботи:
Понеділок - П’ятниця.....0900-1800
Субота................................0900-1400
Неділя................................вихідний

(097) 063 16 63
Кошик
Товарів: 0
на суму 0.00 грн.

Партнери

Всього записів 9
Показано [1-9]
1
 • Збільшити
  ASAHI GLASS Co (AGC)
  Концерн «ASAHI GLASS Co.» (AGC) створений у 1907 році. ASAHI GLASS Co. володіє більш ніж 50 підприємствами в Європі та Азії. Концерн є офіційним постачальником автоскла найбільшим японським автовиробникам. ASAHI GLASS Co володіє оригінальними торговими марками автомобільного скла: Splintex, Asahi, Temperlite, Lamisafe і AP Technoglass.
 • Збільшити
  Glass Express - продаж, встановлення, ремонт автоскла
  «Glass-Express» - всеукраїнська мережа сервісних центрів по заміні та ремонту автоскла. На сьогодні, вже 17 сервісів надають якісні послуги з обслуговування автоскла.
 • Збільшити
  Pilkington / Pilkington (Англія)
  Компанія, яка, майже за двохсотлітню історію, зарекомендувала себе як самий найбільший виробник виробів зі скла. Провідні автоконцерни визнають якість автомобільного скла під брендом Pilkington. На сьогодні, це 80 заводів, розміщених в більш ніж 26 країнах, поставки здійснюються в 130 країн світу. Завдяки високій якості автомобільного скла Pilkington, продукція використовується як на конвеєрах з виробництва нових автомобілів,та також,користується величезним попитом на вторинному ринку
 • Збільшити
  Sekurit / SEKURIT SAINT-GOBAIN (Франція)
  Компанія Sekurit Saint-Gobain була заснована в 1665 році, і вважається однією з найстаріших компаній з виробництва скла для автомобілів. Компанія Sekurit Saint Gobain одна з найперших почала виробництво розжареного скла, або як ще його називають «сталініт», а також скла типу «триплекс» або ламінованого. На сьогодні, в арсеналі компанії 55 заводів у всьому світі, основний напрямок яких виробництво автоскла для більшої частини автомобілів Європи.
 • Збільшити
  Sika / Sika (Швейцарія)
  Є незалежною швейцарською корпорацією, заснованої в 1910 році в Цюріху. Сьогодні, Sika - лідер з виробництва матеріалів для герметизації, склеювання, пониження шуму та вібрації, посилення та захисту несучих конструкцій в будівництві та промисловості. Присутність дочірніх компаній в більш ніж в 70 країнах світу.
 • Збільшити
  XYG / Xinyi Group (Glass) Co. (Гонконг)
  Компанія Xinyi Group (Glass) Co є найбільшим азійським виробником автомобільного скла. Продукція поставляється в 70 країн по всьому світу. Експерти оцінюють продукцію компанії Xinyi Group (Glass) Co як товар з прекрасним співвідношенням «ціна / якість». У виробництві використовується матеріал для виготовлення автоскла - листове скло PPG (США), а також плівка «DuPont». Завдяки застосуванню у виробництві флоат-технології, автоскло виходить твердим і стійким до стирання.
 • Збільшити
  Канцелярка - інтернет-магазин канцтоварів
  Канцтовари для офісу, школи; Листівки, грамоти; Розвиваючі настільні ігри та пазли; Рукоділля; Сувеніри; Товари для ПК; Фототовари; Художка ...
 • Збільшити
  Нафтуся - вода лікувальна мінеральна
  Вода мінеральна лікувальна гідрокарбонатна різного катіонного складу з підвищеним вмістом органічних речовин.
 • Збільшити
  Пан Баняк - посуд та побутові товари
  Пропонує посуд та інші товари для кухні. Доставка по Україні з Тернополя
1© 2011-2019 Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту посилання на Автоскло "Автошиба"
обов’язкове!