м.Тернопіль, вул. Тролейбусна, 5

Графік роботи:
Понеділок - П’ятниця.....0900-1800
Субота................................0900-1400
Неділя................................вихідний

(097) 063 16 63
Кошик
Товарів: 0
на суму 0.00 грн.

Маркування колеса

В маркуванні повинне бути наступне: товарний знак виробника, дата виготовлення (тиждень і рік), номер плавлення, допускаюче статичне навантаження (кг або фунти), клеймо контролюючого органу, окреме клеймо рентгеноконтролю (як правило, для литих) і, звичайно, типовий розмір.
Наприклад, 5,5Jx15H2 ET30.
5,5 - ширина обода в дюймах. Стандартний ряд: 3,5; 4,0; 4,5; 5,0; 5,5; 6,0; 6,5 і 7,0 дюймів; тюнинговые, спортивні і внедорожные машини можуть мати колеса і ширше.
15 - монтажний діаметр обода в дюймах. Стандартний ряд для легкових машин і позашляховиків: 10, 12-19 дюймів.
ET30 - виліт колеса в міліметрах. Може позначатися як OFFSET або DEPORT. Це відстань між подовжньою площиною симетрії обода і кріпильною площиною колеса (при збігу цих площин виліт нульовий). Брати диски з нештатним для вашої машини вильотом не можна. Зменшення вильоту (колія коліс стає ширше) може створити додаткове навантаження на підшипники маточин і підвіску. При збільшеному ж вильоті (колія звужується) диск може встромлятися в гальмівний вузол. Взагалі, всі ігри з вильотом - справа тонка. На тюнингових і спортивних модифікаціях його міняють, але це роблять в комплексі з цілим поряд інших змін.

Сплави, що використовуються для виготовлення дисків


Виливають і кують диски з алюмінієвих і магнієвих сплавів. Якщо розташувати легкосплавні диски в порядку зростання міцності, ряд буде таким: литій магнієвий - литій алюмінієвий - кований алюмінієвий - кований магнієвий (найміцніший, найпрестижніший, найдорожчий).© 2011-2019 Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту посилання на Автоскло "Автошиба"
обов’язкове!