• (097) 063 16 63
  • вул. Тролейбусна, 5Д
  • Пн - Пт: 8:30 - 17:00, Сб: 9:00 - 14:00
XYG / Xinyi Group (Glass) Co.

Компанія Xinyi Group (Glass) Co є найбільшим азійським виробником автомобільного скла. Продукція поставляється в 70 країн по всьому світу. Експерти оцінюють продукцію компанії Xinyi Group (Glass) Co як товар з прекрасним співвідношенням «ціна / якість». У виробництві використовується матеріал для виготовлення автоскла - листове скло PPG (США), а також плівка «DuPont». Завдяки застосуванню у виробництві флоат-технології, автоскло виходить твердим і стійким до стирання.

Китайська компанія Xinyi Group Glass Co - один з найвідоміших виробників скляної промисловості в Азії. Її продукція використовується найбільшими автомобільними концернами Японії, Кореї і Китаю, а також в цілому ряді світових дивних, таких як країни Європи та Північної Америки. На ринку США частка автоскла Xinyi становить приблизно 10% від загального обсягу ринку. Саме тому всі стекла Xinyi Group проходять сертифікацію США за стандартом ANSI-Z261.
Підприємство спеціалізується суто на виробництві автомобільних стекол і аксесуарів до них. Унікальність Xinyi Group полягає в тому, що вона швидше за інших постачальників скла реагує на будь-які ринкові зміни, будучи єдиною компанією-імпортером на ринку автозапчастин, яка налагодила виробництво автоскла на новітні моделі автомобілів, в той час як інші виробники починають виготовлення автоскла через 2-3 роки після виходу автомобіля на ринок. Однак вартість стекол від моделі автомобіля при цьому не залежить.
Роблять лобові стекла XYG на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні. На заводах цієї компанії працюють автоматизовані виробничі лінії, поставлені з Італії, Фінляндії, США, Швейцарії, Австрії. А свою продукцію, сертифіковану за міжнародними стандартами, в тому числі 9656-1996, ECE R43, компанія експортує більше ніж в 60 країн світу, виробляючи в рік близько 2 млн. Стекол більш ніж тисячі різних типів. Причому, автоскла, в тому числі і лобові стекла xyg популярні не тільки на вторинному ринку. Їх ставлять на свої автомобілі такі відомі автовиробники, як Форд, Крайслер, Міцубісі, які вельми дорожать своєю репутацією.
Для виробництва використовується листове скло PPG і полівінілова бутіральная плівка Du Pont Butacite, вся продукція захищена твердим покриттям і стійка до абразивного стирання.
Продукція компанії відповідає стандартам №43 ЄЕК ООН Європейської директиви №92 / 22.

Виробники & Бренди