• (097) 063 16 63
  • вул. Тролейбусна, 5Д
  • Пн - Пт: 8:30 - 17:00, Сб: 9:00 - 14:00
SIKA AG

Sika AG - швейцарська спеціалізована хімічна компанія, що постачає будівельний сектор та автомобільну промисловість, зі штаб-квартирою в Баарі, Швейцарія. Компанія розробляє та виробляє системи та вироби для склеювання, герметизації, демпфування, армування та захисту.

Sika - провідний світовий виробник матеріалів будівельної хімії та матеріалів для промисловості з 160 промисловими об'єктами в 84 країнах світу. До складу компанії Sika входять виробничі підприємства, наукові лабораторії, центри технічної підтримки та торгові представництва. Опираючись на багаторічний досвід у вирішенні різноманітних складних завдань та широкий асортимент матеріалів, Sika пропонує комплексні рішення та системи практично для всіх будівельних об'єктів в різних частинах світу

Sika пропонує клієнтам і дилерам продукти та рішення по заміні скла (AGR) і кузовному ремонту автомобілів (CBR). Так, у групі клеїв і герметиків (AGR) присутні клеї середньо- і високомодульні, які захищають від контактної корозії і забезпечують першокласний прийом радіо сигналу через антену, вбудовану в лобове скло. Швидка установка і короткий період часу до початку безпечного руху після заміни скла (SDAT) економлять час і гроші. Sika також пропонує інноваційні клеї-герметики для ремонту кузова (CBR), які легко наносяться і можуть бути пофарбовані.

Виробники & Бренди