• (097) 063 16 63
  • вул. Тролейбусна, 5Д
  • Пн - Пт: 8:30 - 17:00, Сб: 9:00 - 14:00
SafeGlass

Компанія Safe Glass є молодим, але єдиним у своєму роді підприємством на території України, яке здійснює повний цикл виробництва автомобільного скла, з кожним днем відточуючи своєму майстерність. На нашому заводі застосовуються інноваційні технології та унікальне обладнання, які дають можливість задовольнити бажання клієнта - що є нашою головною метою, і більш того, конкурувати з іноземними виробниками.

Safe Glass динамічно розвивається і має репутацію надійного і стабільного партнера на ринку України так і за межами. Налагоджені і довгострокові відносини з партнерами дають можливість нам гарантувати якість продукції для наших Замовників. Завдяки висококваліфікованому і сертифікованому персоналу ми пропонуємо своїм клієнтам високу якість виконаних робіт. Основна мета: висока якість обслуговування за рахунок застосування інноваційних технологій, персонального підходу до кожного нашого клієнта, регулярному підвищенню кваліфікації кадрів!

Safe Glass Factory спроектований з використанням передових технологій і має високоточне устаткування від провідних світових виробників. У виробництві автомобільного скла на заводі застосовується виключно природна сировина, що дозволяє отримувати на виході екологічно чисту продукцію. Воно відрізняється високим ступенем хімо- і водостійкість, чудовою міцністю і ідеальною конструкцією. Великий досвід роботи в даній сфері дає можливість поставляти свою продукцію для провідних провідних фірм на території України і ближнього зарубіжжя.

 

Виробники & Бренди