• (097) 063 16 63
  • вул. Тролейбусна, 5Д
  • Пн - Пт: 8:30 - 17:00, Сб: 9:00 - 14:00
PGW

PGW

Компанія Pittsburgh Plate Glass і її продукція займають лідерські позиції на світовому ринку скла вже більше 125 років. Почавши з крихітного магазину в 1883 році, творці цього концерну зовсім по-новому підійшли до виробництва такої важливої ​​автомобільної деталі, за що і були винагороджені визнанням клієнтів. До найпершим і важливим досягненням бренду можна віднести задумку про використання при створенні скла плавильних печей на природному газі, а також листової технології.

Як удосконалювалися скла PGW

Сучасне автоскло PGW - це не тільки листове, а й загартоване, триплекс скло. На початку своєї діяльності концерн працював виключно для потреб військової авіації - поставляв скло на літаки. З настанням мирного часу PGW зуміла вийти і на «цивільний» ринок.

Стратегія розвитку фірми була проста і геніальна одночасно. Десять років її фахівці міцно закріплювали за маркою репутацію і, простими словами кажучи, - ставили компанію на ноги. Скло за запатентованою технологією стало випускатися в більш тонкому і практичному вигляді. Потім PGW стала купувати конкурентів, розширюючи власні володіння на ринку.

Минуло небагато часу, і в виробництво було включено потоковий метод виготовлення. Далі нововведення пішли одне за іншим:

    створення оптимального аерокосмічного скла;
    теплопоглинальне скло;
    протиударний варіант;
    скловолокно без вмісту свинцю;
    флоат-скло;
    унікальне лобове скло PGW з антеною, що відбиває УФ-промені.

Це лише найосновніші досягнення Pittsburgh Plate Glass, за багато з яких компанія отримала дуже серйозні нагороди.

Сьогодні продукція PGW поставляється не тільки на первинний ринок, а й для роздрібних продажів. Існує навіть така спеціальна розробка бренду як план технологічних умов для ідеальної заміни автоскла. Повністю укомплектовані пакети інструментів і витратних матеріалів компанія пропонує всім бажаючим провести вклейку нового скла.

Нові технології, методи і винаходи супроводжують функціонування PGW і в наші дні. Шанувальники торговельної марки завжди в очікуванні нових відкриттів, адже невідомо, які автомобільне скло PGW представить світу вже завтра, чим здивує і порадує цього разу.

Виробники & Бренди