• (097) 063 16 63
  • вул. Тролейбусна, 5Д
  • Пн - Пт: 8:30 - 17:00, Сб: 9:00 - 14:00
Olimpia Glass

Компанія Olimpia Glass - це турецька фірма, яка з середини 1960-х років займається виробництвом безпечних автомобільних стекол. Саме Olympia auto glass змогла переламати стереотип і довести, що автомобільне скло - це елемент безпеки, а не навпаки. Це підприємство пропонує асортимент автомобільного скла до автомобілів іноземного та вітчизняного (Україна, Росія) виробництва.

Каталог продукції налічує близько 5 тисяч номенклатурних позицій до вантажних і легкових автомобілів. Компанія Olimpia скло експортує свою продукцію в більш ніж 40 країн світу. Левова частка експорту припадає на ринок Європи - регіон з великою кількістю своїх виробників стекол і з досить високою конкуренцією. Це означає, що Олімпія автоскло - це надійний і якісний конкурентноздатний продукт.

Всі гучні висловлювання щодо високої якості продукції компанія підтверджує реальними сертифікатами. Олімпія скла відповідають нормативам Євросоюзу, США і ООН.

Підприємства, на яких виробляються автомобільне скло, оснащені сучасним комп'ютеризованим високоточним обладнанням. Це означає, що шліфування, нарізка, свердління та інші технологічні процеси виробництва виконуються з високою точністю. Все це разом з використанням сучасних інноваційних технологій і поліпшенням якості готової продукції робить Олімпія скло одним з найоптимальніших варіантів для вашого автомобіля.

В роботі компанії є місце і для лабораторних досліджень, який дозволяють модернізувати продукт і наділити його більш якісними параметрами. Olimpia Auto Glass дуже вимоглива до постачальників продукції. Такий підхід дає можливість компанії гарантувати високу якість своєї продукції.

Перевагою Olimpia Autoglass є те, що ця компанія випускає скла не тільки для автомобілів, але також і для сільськогосподарської техніки. Висока якість і доступна ціна auto glass Olympia дали можливість компанії зайняти свою нішу між китайською і європейською продукцією. Скло Олімпія володіє відмінною обробкою і менш піддається впливу абразивних матеріалів.

Hyunda, Nissn, Ford, Audi, Mercedes-Benz, BMW, Toyota та інші автовиробники використовують продукцію цієї компанії. Ви також можете купити скло для вашого автомобіля у компанії «Glass-Car». Доставка можлива в усі регіони України. Також ви можете замовити професійну установку стекол Olimpia Glass нашими фахівцями.

Виробники & Бренди