• (097) 063 16 63
  • вул. Тролейбусна, 5Д
  • Пн - Пт: 8:30 - 17:00, Сб: 9:00 - 14:00
GUARDIAN Glass

Стабільне місце в трійці світових лідерів (поряд з Asahi Glass і Sekurit Saint-Gobain) з випуску лобових стекол для широкого спектра автомобілів, найширший асортимент, виробництво у багатьох країнах світу, видатні функціональні якості. Впровадження інноваційних рішень - все це відмінні риси компанії з США «Guardian Industries».
Сьогодні ця корпорація стала символом стабільності і престижу в області скляних виробів. Характерно, що розробки «Guardian Industries» затребувані не тільки в галузі автомобілебудування, але і в інших видах промислового виробництва.

Переваги та недоліки стекол «Guardian Industries»
Завдяки новітнім технологічним рішенням, якість лобових стекол «Guardian» важко перевершити. Зазвичай оригінальні скла маркуються виразним логотипом «G». Свого часу «Guardian Industries» придбало патент компанії Pilkington, за яким виготовляється листової асортимент флоат-скла. Метод виготовлення цієї продукції дуже цікавий. Рідку скломасу рівним шаром розподіляють по шару розігрітого рідкого олова. Виходить дуже тонкий скляний лист, поверхню якого ідеально гладка. Таке скло йде для ламінування триплексів як основа.

На скла від «Guardian Industries» наноситься спеціальне напилення, яке зменшує шкоду від променів ультрафіолету. Видимість через таке скло при яскравому сонці бездоганна.

Всі скла «Guardian» ретельно тестуються по ряду показників функціональності. До уваги приймаються зносостійкість, стійкість до змін освітлення, вологості, хімічного впливу. У стекол «Guardian» високий рівень відбиття світла. На підприємствах корпорації чітко дотримуються стандарти міжнародних систем управління якістю, продукції присвоєні сертифікати ISO 9002, ISO TS (2003). Всі скла імпортуються через офіційні представництва «Guardian Industries».

Недоліком стекол «Guardian» може виявитися при деяких обставинах ціна. Але в цьому випадку варто пам'ятати, що компанія проводить зважену цінову політику. На російському ринку в ряді випадків передбачені особливі ціни, що стимулюють просування продукції «Guardian» на ринку Центральної Росії і в її Далекосхідному регіоні.

Дешеві лобові стекла від «Guardian» можуть тільки насторожити споживача на ринку. Якщо продавці пропонують ціни на скла «Guardian» нижче ринкових, то слід дуже обережно підійти до їх вибору. В першу чергу слід провести візуальний огляд і переконатися у відсутності оптичних спотворень. Найдрібніших відколів і нерівностей. Скло «Guardian» позбавлені подібних вад. Другий момент - кромки лобового скла завжди ідеально обробляються. Легко провести рукою і не поранитися, а це може статися при покупці підроблених стекол. Підроблене скло може видати себе також надлишком плівки на необроблених краях.
У будь-якому випадку при покупці лобового скла «Guardian» важливо пам'ятати: річ від солідного виробника повністю відповідає високим споживчим стандартам, і дрібних дефектів на таких виробах ніколи не допускається виробником, його службою контролю якості.

Виробники & Бренди