• (097) 063 16 63
  • вул. Тролейбусна, 5Д
  • Пн - Пт: 8:30 - 17:00, Сб: 9:00 - 14:00
Fuyao Glass (FYG)

Широко відома в усьому світі китайська компанія FYG (повна назва: FUYAO GLASS INDUSTRY GROUP) є на сьогоднішній день одним з найбільших виробників високоякісного скла у всій Азії. Заснував дану компанію бізнесмен Чо Так Вонг в 1987 році: на початку свого становлення виробництво було зовсім невеликим, але за більш ніж двадцятирічний термін воно виросло в десятки разів завдяки вмілому управлінню керівництва і хорошій якості виробленої продукції, дуже швидко почала користуватися попитом.

Основою всієї продукції, що випускається FYG продукції є автомобільне скло, що поставляється і добре продається не тільки в більшості країн Азії, але також і в країнах СНД, Латинській Америці, Австралії і навіть США.

Автомобільне скло Fuyao встановлюються на багато китайських, корейські та японські машини.
Продукція має дуже великий попит на світовому ринку. Постійними клієнтами концерну є Volkswagen Group, Audi, Daimler (Mercedes), General Motors, Ford, Citroen, Honda, Mazda, Isuzu, Toyota і багато інших великі автовиробники. На російський АвтоВАЗ щорічно поставляється близько 100000 комплектів скла для автомобілів, вироблених на Fuyao Glass.
Це не може не говорити про високу якість і визнання компанії, як надійного партнера.

Якість автоскла рівнозначне з Guardian, Benson, Splintex і іншою великою китайською компанією XYG (Xinyi Group).

Виробники & Бренди