• (097) 063 16 63
  • вул. Тролейбусна, 5Д
  • Пн - Пт: 8:30 - 17:00, Сб: 9:00 - 14:00
БОР

Російський виробник автомобільного скла ВАТ «Борський скляний завод» налічує майже 80 років діяльності на ринку листового скла. Одне з провідних підприємств Росії, спеціалізується на масовому виробництві полірованих стекол широкого спектру застосування. Основний постачальник автомобільного скла для вітчизняного автопрому. Випускає лобові, бокові, задні скла, а також скла для верхніх панелей автомобілів.

Власне виробництво скла з різними функціями і опціями, що встановлюються на вітчизняні та імпортні автомобілі. Скло бренду Бор стоять на машинах, що зійшли з конвеєрів ГАЗ, ВАЗ, ПАЗ, КАМАЗ, УАЗ, Ford, Audi, Mersedes, VW і автомобілях інших популярних марок американських, японських, корейських, європейських автомобілів.
Історія заводу почалася в 1934р. Саме Борський склозавод зробив свого часу справжній переворот у вітчизняній скляної промисловості, освоївши флоат-процес і почавши виробництво високоякісного ідеально гладкого полірованого скла з натурально глянсовою поверхнею. Наступний серйозний етап - інноваційне для Росії виробництво багатошарових стекол системи «триплекс», а також скла, що пройшов гарт.

з 1997р завод входить до складу бельгійського представництва японського концерну AGC - Asahi Glass Corporation. Увійшовши до складу Glaverbel, Борський склозавод був істотно реформований. Підвищилася якість і асортимент продукції, що виробляється, що сприяло підвищенню конкурентоспроможності підприємства ВАТ «БСЗ». У виробництві тепер знаходиться більше ста позицій автоскла - вітрові, бічні і задні автоскла чотирьох видів, що володіють різними можливостями. В даний час з логотипом «Бор» виробляються технічні дзеркала, тоновані автоскла, безпечні загартовані скла сталініт, безпечні багатошарове скло триплекс.

Виробники & Бренди