• (097) 063 16 63
  • вул. Тролейбусна, 5Д
  • Пн - Пт: 8:30 - 17:00, Сб: 9:00 - 14:00
Benson

Компанія Shenzhen Benson Automobile Glass - це один із сучасних лідерів ринку автомобільного скла. Підприємство розпочало свою роботу в 1994 році. Сьогодні - це один з основних виробників стекол для автомобілів. Компанія постійно працює над поліпшенням якості своєї продукції. Цей виробник зміг довести, що китайські автоскла мають хорошу якість і досить демократичні цінники.

Підприємство Benson (Бенсон) розташоване в Шензене, Китай. На виробництві задіяно близько тисячі співробітників, а сам процес виробництва якісного автоскла Benson здійснюється в трьох цехах.

Політика компанії Benson Automobile Glass полягає в постійному підвищенні рівня якості своєї продукції. Для виробництва використовується високоточне обладнання з Німеччини, Швейцарії, США та Італії. Щорічно на виробничих потужностях Benson Industries випускається близько мільйона бічних і задніх стекол, а також близько трьох мільйонів лобових.

Продукція Benson company високо цінується в більш ніж 50 країнах світу. Сьогодні скла Benson продаються і в Україні. Кожен бажаючий може купити лобове скло Benson або замовити його професійну установку у компанії «АВТОШІБА».

На китайському авторинку продукції Benson Company довіряють такі автомобільні виробники, як Acura, Nissan, Audi, Toyota, Hyundai і десяток другіх.Ассортімент моделей стекол постійно збільшується. Виробник пропонує ламіновані лобові стекла і загартовані скла.

Переваги Benson Glass China

Автомобільне скло від цього виробника мають хорошу міцність і твердість. Незважаючи на це, в разі механічного впливу по склу, удар буде амортизований. Все завдяки можливості гасіння удару практично будь-якої потужності.

Крім декларативних переваг Benson Automobile Glass володіє реальними підтвердженнями високої якості. Вся продукція сертифікована і відповідає вимогам стандартів ISO, GB, ISO / TC.

Товщина скла становить 3,2-6 мм. Скло мають хорошу оглядовість і стійкі до ультрафіолетового випромінювання. Benson скло також має такі функції: вбудована антена, швидке нагрівання і стійкість до забруднення.

Виробники & Бренди